X

TALEP FORMU

SİZİ ARAYALIM
444 9 633

NEF RESERVE GOLKOY

YALIN VE ETKİLEYİCİ
BİR YAŞAM:

Bodrum’un en özel noktalarından Gölköy’de, turkuaz renkli denizin çam ve zeytin ağaçlarıyla buluştuğu Demirbükü Koyu’nda yer alıyor.

Yemyeşil bahçelere ve panoramik deniz manzarasına sahip villalarıyla Nef Reserve Gölköy'de dünyaca ünlü moda markalarının butikleri, uluslararası beş yıldızlı otel ve seçkin restoranların dört bir yanında yer aldığı bu özel yaşamın bir parçası olmaya hazırlanıyor.

EVİNİZDEN BAKIN VE BENZERSİZ BODRUM RENKLERİNİ YAŞAYIN.

EŞSİZ LOKASYON

Nef Reserve Gölköy’deki evinizden çıktığınızda yemyeşil çimlere basacaksınız. Sabah uyanıp ufka doğru baktığınızda göreceğiniz deniz manzarasına her defasında hayran kalacaksınız..

HAYALLERİN ÖTESİNDE BİR YER

DOĞAL DOKUYU ÖNE ÇIKARAN TASARIM

“Bu proje, denizden bakıldığında bağıra çağıra ortaya çıkmak yerine, olabildiğince içinde yer aldığı doğal örüntü ile hemhal olmayı hedefleyen bir yönelimle ele alındı. Bu anlamda geliştirilen yerleşim stratejisi uyarınca, arazinin genel algısının, alanda bulunan gelişmiş ağaçların ve mevcut topografik özelliklerin korunması ve büyük müdahalelerden kaçınılması öngörüldü.”

FOLDHOME & FOLDSERVICES

Sabah güne açık havada yoga ile başlayacak, kendi özel sahilinizde Bodrum denizinin keyfini çıkaracak, akşam evinizin hemen yanı başındaki restoranlardan birinde yepyeni lezzetler keşfedeceksiniz. Bir Nef ayrıcalığı olan Foldhome Reserve ile Nef Reserve Gölköy II’deki evinize, benzersiz ayrıcalıklarla dolu onlarca özel alan ekleniyor.

NEF GÖLKÖY
TANITIM FİLMİ

"Huzur." Gölköy’ü anlatan en güzel kelime belki de. Sadece denizin ve kuşların sesini duyacağınız, mavinin her tonunu yaşayacağınız bir yer burası. Bodrum'un en güzel koylarından birine, Gölköy'e hoşgeldiniz